Ozvučení

 


Kvalitní ozvučení by mělo být nedílnou součástí jak privátního interiéru, tak i veřejných prostor. Proč? Protože místnost zútulní, prohloubí intenzitu a pohodu setkání, obchodní jednání se tak stanou příjemnější.

Provedeme Vás cestou individuálního výběru audiovizuální techniky s ohledem na Váš preferovaný hudební žánr, charakteristiku a účel místnosti i Váš rozpočet. Vybírat budeme z krásných solitérních kousků, vestavných řešení či zcela neviditelných reproduktorů, což je velmi oblíbená varianta!

Některá řešení mohou být součástí nábytku, napínaných stropů nebo schovaná za designovou stěrkou. Na první pohled nijak neovlivní celkové vyznění místnosti, avšak poskytnou plnohodnotný zvuk.

Existuje široká nabídka reproduktorů, které jsou konstrukčně navrženy pro montáž do sádrokartonového podhledu nebo do zdi. Při správně navrženém nábytku a profesionálním způsobu montáže je možné je bez obav integrovat do nábytku. Při montáži do nábytku tak dojde k vhodnému využití například vrchních částí skříněk či polic, které jsou mnohdy pro běžné každodenní používání hůře dostupné.

Značné oblibě se těší multiroom řešení zvuku - tento systém umožňuje ovládat ozvučení ve všech místnostech pohodlně z jednoho místa – z telefonu, tabletu prostřednictvím uživatelsky příjemné aplikace. Ať už si zvolíte stejnou hudbu ve všech místnostech, anebo různou. Vše záleží jen na Vaší volbě.

Při řešení domácího kina nebo jednacích místností a sálů lze vybrat z široké nabídky projektorů, které zajistí působivý zážitek.

Napínané stropy lze taktéž doplnit o funkční vestavné ozvučení, které je umístěno pod fólií napínaného stropu - není vidět, ale přesto dokáže zpříjemnit pobyt v místnosti.


Kontakt