Cafe & showroom


Otevřeli jsme pro Vás velmi zajímavé a unikátní místo, které si rozhodně zaslouží větší pozornost!

Tento prostor slouží jednak jako příjemné místo pro schůzky, setkávání s obchodními partnery a pro posezení s dobrou kávou, ale i coby showroom, kde si můžete prohlédnout a vybrat designové stěrky na stěny, bytové dekorace a doplňky, nebo třeba osvětlení a ozvučení prostor.

Troufáme si tvrdit, že podobný koncept prostor nemá v Brně obdoby. ŠOLC Design Cafe & showroom je skutečně designovým a hlavně, víceúčelovým místem, které má co nabídnout.

Těšíme se na Vás

  • Pondělípátek od 8:30 do 21:00 hod.
  • Sobota zavřeno
  • Neděle zavřeno
Pokud budete mít zájem,  a to i během víkendu, o uspořádání soukromé či firemní akce, kontaktujte nás na telefonním čísle 737 288 136.

Výjimečný prostor pro rodinné oslavy a firemní akce

  • Připravíme raut a občerstvení dle přání zákazníka
  • Bezproblémové parkování

737 288 136
 cafe@solcdesign.cz

Šolc DESIGN ARCHITECTS

Šolc Design Cafe je v první řadě showroom, kde si můžete prohlédnout zajímavé a jedinečné stěrky na stěny, bytové doplňky a dekorace, netypické a výjimečné osvětlení a ozvučení prostor. Vše tu uvidíte ve své reálné funkci, což je pro mnoho showroomů netypické.

Interiér


Exteriér


Detaily


Navíc, zajistíme vám tu i kompletní návrh a následnou realizaci přesně dle potřeb a požadavků.
 
Za pozornost pak stojí i jedinečné dekorace. Pro zajímavost – designově naprosto vyladěné jsou tu i toalety, kde uvidíte nejen stylové stěrkové stěny, ale třeba i pisoár vyrobený z onyxu. :)
 
Klienti, ale zároveň i všichni, kdo si rádi naplánují schůzku, nebo obchodní jednání v jedinečných prostorách, si tu mohou vychutnat dobrou kávu, nabídku dalších nápojů, ale i dezerty, nebo další občerstvení.
 
Celý prostor je navíc prakticky rozdělen do několika části, kdy je možné zde například zrealizovat obchodní jednání s partnery, nerušeně a v oddělené části. Samozřejmostí je pak připojení k wifi a také možnost využití propojení PC s velkoplošnou televizí.
 
Prostor je také možné si pronajmout, ať už za účelem právě obchodního jednání, nebo jakékoliv jiné, soukromé či firemní akce, oslavy… Výhodou je pak i možnost parkování přímo před showroomem & kavárnou.
 
Ať už hledáte příjemný a stylový prostor pro obchodní jednání s partnery “mimo kancelář”, sháníte inspiraci pro váš interiér, nebo si chcete vychutnat kávu, nápoje a domácí speciality v krásném prostředí…věřte, že se tu budete cítit příjemně. ;)
 


Kontakt