Designové stěrky

 


Chcete dodat svému interiéru originalitu, nadčasovost, noblesu nebo naopak industriální styl? Máte malé děti a nechcete stále dokola malovat? Potom jsou právě snadno udržovatelné stěrky tou pravou volbou pro Vás!

Designové stěrky jsou vhodné do všech minimalistických,moderních, ale i klasických interiérů, rovněž do hotelů, restaurací, kaváren, luxusních obchodů a kanceláří, ale stejně tak se výborně hodí i do elegantních bytů či luxusních vil.

Stále častěji jsou oblíbené i v koupelnách a to i ve sprchových koutech, kde ještě více oceníte jejich snadnější údržbu a především bezesparost!

Naše firma nabízí velkou škálu nejrůznějších designových technik. Mezi nejvyhledávanější patří v současné době POHLEDOVÝ BETON a IMITACE kamene. Často jsou používány ale i další luxusní povrchy, od antické PATINACE (antické zeminy) po DEKORATIVNÍ NÁTĚRY či BENÁTSKÝ ŠTUK.

Veškeré realizace provádíme v nejrůznějších barevných odstínech a strukturách dle přání zákazníka.SPIRITO LIBERTO

Benátský štuk je stěrková hmota vytvářející efektní přechody matných a lesklých ploch s překrásnými barevnými přechody. Jedná se o materiál, jehož receptura využívá staré metody úpravy a zpracování hašeného vápna.

Tato technika dosáhla rozkvětu v Benátkách v 17. století, kdy staré rodinné receptury předávané z otce na syna dosáhly dokonalosti a věhlasu. Benátští mistři dekoratéři míchali dobře vyzrálé hašené vápno s jemným mramorovým práškem, oleji a vosky a podle potřeby přidávali různé přírodní pigmenty. Tak získávali materiál, se kterým dosahovali nových, dosud neznámých dekorativních efektů.

Je velmi vyhledávaným materiálem pro přirozené stínování a vysoký lesk, prodyšnost, omyvatelnost a především ekologičnost. Tento materiál je nejen krásný a vysoce dekorativní, ale je i ekologický. Obsahuje vápno, které samo o sobě dezinfikuje, mramorový prášek a přírodní pigmenty.

ISTINTO

Zcela vápenný, stoprocentně přírodní a ekologický materiál s obsahem mramorové moučky.

Tento materiál je velmi podobný benátskému štuku, s tím rozdílem, že je hrubší, což umožňuje vytváření nejen hladkých povrchů, ale i různých hrubších a reliéfních struktur imitujících pohledový beton, opotřebovaný kámen s patinou, leštěný kámen, popraskaný kámen s výraznými žílami, mramor, přírodní cement, dřevo, bambus a další efekty dle fantazie.

Malá ukázka z naší nabídky

[responsive-flipbook id="istinto"]

Před každou realizací vytváříme vzorek, který si kompletně odsouhlasíme s investorem.Před každou realizací vytváříme vzorek, který si kompletně odsouhlasíme s investorem.Před každou realizací vytváříme vzorek, který si kompletně odsouhlasíme s investorem.Před každou realizací vytváříme vzorek, který si kompletně odsouhlasíme s investorem.


Kontakt