Designové stěrky

 


Chcete dodat svému interiéru originalitu, nadčasovost, noblesu nebo naopak industriální styl? Máte malé děti a nechcete stále dokola malovat? Potom jsou právě snadno udržovatelné stěrky tou pravou volbou pro Vás!

Designové stěrky jsou vhodné do všech minimalistických,moderních, ale i klasických interiérů, rovněž do hotelů, restaurací, kaváren, luxusních obchodů a kanceláří, ale stejně tak se výborně hodí i do elegantních bytů či luxusních vil.

Stále častěji jsou oblíbené i v koupelnách a to i ve sprchových koutech, kde ještě více oceníte jejich snadnější údržbu a především bezesparost!

Naše firma nabízí velkou škálu nejrůznějších designových technik. Mezi nejvyhledávanější patří v současné době POHLEDOVÝ BETON a IMITACE kamene. Často jsou používány ale i další luxusní povrchy, od antické PATINACE (antické zeminy) po DEKORATIVNÍ NÁTĚRY či BENÁTSKÝ ŠTUK.

Veškeré realizace provádíme v nejrůznějších barevných odstínech a strukturách dle přání zákazníka.SPIRITO LIBERTO

Benátský štuk je stěrková hmota vytvářející efektní přechody matných a lesklých ploch s překrásnými barevnými přechody. Jedná se o materiál, jehož receptura využívá staré metody úpravy a zpracování hašeného vápna.

Tato technika dosáhla rozkvětu v Benátkách v 17. století, kdy staré rodinné receptury předávané z otce na syna dosáhly dokonalosti a věhlasu. Benátští mistři dekoratéři míchali dobře vyzrálé hašené vápno s jemným mramorovým práškem, oleji a vosky a podle potřeby přidávali různé přírodní pigmenty. Tak získávali materiál, se kterým dosahovali nových, dosud neznámých dekorativních efektů.

Je velmi vyhledávaným materiálem pro přirozené stínování a vysoký lesk, prodyšnost, omyvatelnost a především ekologičnost. Tento materiál je nejen krásný a vysoce dekorativní, ale je i ekologický. Obsahuje vápno, které samo o sobě dezinfikuje, mramorový prášek a přírodní pigmenty.

ISTINTO

Zcela vápenný, stoprocentně přírodní a ekologický materiál s obsahem mramorové moučky.

Tento materiál je velmi podobný benátskému štuku, s tím rozdílem, že je hrubší, což umožňuje vytváření nejen hladkých povrchů, ale i různých hrubších a reliéfních struktur imitujících pohledový beton, opotřebovaný kámen s patinou, leštěný kámen, popraskaný kámen s výraznými žílami, mramor, přírodní cement, dřevo, bambus a další efekty dle fantazie.

Malá ukázka z naší nabídky

[responsive-flipbook id="istinto"]

Před každou realizací vytváříme vzorek, který si kompletně odsouhlasíme s investorem.

Zákazníci nám napsali

Toužíte li po luxusu, tak právě stěrky od Šolc design jsou to pravé. Profesionální práce, skvělá domluva, příjemný a vstřícný přístup. Děkujeme a doporučujeme.

Brummerovi, Tišnov, Prosinec 2022

Precizně odvedená práce s velkým citem pro design, skvělá domluva a zcela bezproblémová, profesionální realizace.
Doporučujeme.

listopad 2021 Fraňa, Brno, Listopad 2021 

Firmu Šolc design doporučujeme široko
daleko. Jsou to profesionálové, kteří vymyslí nejen velmi krásný, ale především praktický design celého domu, který tak vypadá nyní velmi luxusně. Perfektní domluva, preciznost, trpělivost a dodržení termínu.

Holubářovi Liberec, Květen 2021

Mám od Šolc design doma v ložnici vytvořenou štěrku, dle mého vkusu a výběru. Po osobní konzultaci a návštěvě pana Šolce udělali chlapi z firmy skvělou práci. Byl jsem na dovolené a po návratu vše k mé maximální spokojenosti, včetně úklidu a pořádku, dle dohody!!! Jen doporučuji!!!

Pospíchal Brno


Kontakt