Designové povrchy
Naše firma nabízí velkou škálu nejrůznějších designových technik.

Mezi nejvyhledávanější techniky patří v současné době POHLEDOVÝ BETON, BENÁTSKÝ ŠTUK a IMITACE kamene. Často jsou používány ale i další luxusní povrchy, od antické PATINACE (antické zeminy) po DEKORATIVNÍ NÁTĚRY.

Pohledový beton je dalším moderním, ale současně ekologickým materiálem, který můžete použít pro svůj interiér. Je vhodný do všech minimalistických a moderních interiérů, rovněž do hotelů, restaurací, kaváren, luxusních obchodů a kanceláří, ale stejně tak se výborně hodí i do elegantních bytů či luxusních vil.

Veškeré tyto realizace provádíme v nejrůznějších barevných odstínech a strukturách dle přání zákazníka.


SPIRITO LIBERTO

Benátský štuk je stěrková hmota vytvářející efektní přechody matných a lesklých ploch s překrásnými barevnými přechody. Jedná se o materiál, jehož receptura využívá staré metody úpravy a zpracování hašeného vápna.

Tato technika dosáhla rozkvětu v Benátkách v 17. století, kdy staré rodinné receptury předávané z otce na syna dosáhly dokonalosti a věhlasu. Benátští mistři dekoratéři míchali dobře vyzrálé hašené vápno s jemným mramorovým práškem, oleji a vosky a podle potřeby přidávali různé přírodní pigmenty. Tak získávali materiál, se kterým dosahovali nových, dosud neznámých dekorativních efektů.

Je velmi vyhledávaným materiálem pro přirozené stínování a vysoký lesk, prodyšnost, omyvatelnost a především ekologičnost. Tento materiál je nejen krásný a vysoce dekorativní, ale je i ekologický. Obsahuje vápno, které samo o sobě dezinfikuje, mramorový prášek a přírodní pigmenty.

ISTINTO

Zcela vápenný, stoprocentně přírodní a ekologický materiál s obsahem mramorové moučky.

Tento materiál je velmi podobný benátskému štuku, s tím rozdílem, že je hrubší, což umožňuje vytváření nejen hladkých povrchů, ale i různých hrubších a reliéfních struktur imitujících pohledový beton, opotřebovaný kámen s patinou, leštěný kámen, popraskaný kámen s výraznými žílami, mramor, přírodní cement, dřevo, bambus a další efekty dle fantazie.

Malá ukázka z naší nabídky


Před každou realizací vytváříme vzorek, který si kompletně odsouhlasíme s investorem.Před každou realizací vytváříme vzorek, který si kompletně odsouhlasíme s investorem.Před každou realizací vytváříme vzorek, který si kompletně odsouhlasíme s investorem.Před každou realizací vytváříme vzorek, který si kompletně odsouhlasíme s investorem.


Kontakt